ПРО НАС

База відпочинку «Резиденція» знаходиться в дуже мальовничому місці (98 км. траси Київ – Харків, район м. Яготин), загальна площа ділянки – 10 га. Ділянка прилягає до великого озера (озеро Супій загальною площею 1100 га). На території є внутрішнє озеро площею 0,3 га і великий фруктовий сад, 2 га лісу, стайня з відкритим і закритим манежами, контактний зоопарк, професійні тенісні корти, поле для міні-футболу, мотузковий парк, СПА, відкриті альтанки, кафе для сніданків.

 

У безпосередній близькості від комплексу є цікаві історичні пам’ятники, в першу чергу такі, як садиба Рєпніних – палацово-парковий комплекс в Яготині, закладений гетьманом України К. Розумовським у XVIII ст.

У парку садиби Рєпніних знаходиться улюблена альтанка Шевченко. В збереженій частини палацу розміщена картинна галерея. Представлені роботи українських художників: М. Глущенка, Т. Яблонської, С. Шишка та ін. Перлиною колекції є найповніше зібрання картин народної художниці К. Білокур – понад 70 робіт: живопис, акварель, графіка, ескізи, начерки, етюди, ранні та незакінчені роботи.

На території бази знаходиться колишня дача Хрущова, в якій в минулі часи зупинялися під час полювання члени українського Політбюро, а також керівники компартій братніх соціалістичних країн (в тому числі Кубинський лідер Фідель Кастро і Генсек Угорської соціалістичної робітничої партії Янош Кадор). На ділянці також знаходиться мисливський будинок, в якому проживали Брежнєв і Щербицький.

Rezidence-about