БАНКЕТНИЙ ЗАЛ

Банкетний зал

Закрита територія Бази відпочинку «Резиденція» – ідеальне місце для того, щоб насолоджуватися комфортом і тишею. На території бази є банкетний зал, який знаходиться на пірсі. З нього відкривається чудовий краєвид на мальовниче озеро Супій. Загальна площа залу 102 м2. Вміщує до 40 осіб. Мінімальний бюджет на 1 людину на банкет – 800 грн. Літня тераса – це не тільки можливість скуштувати смачні страви на свіжому повітрі, але і відмінний шанс приємно відпочити в колі своїх близьких!

Photo-0694

Фотосесії на природі — відмінний спосіб не тільки отримати гарні фотографії, а й підняти собі настрій. На території бази відпочинку “Резиденція” є багато мальовничих місць, де фотограф допоможе Вам розкритися в різноманітних образах. Запрошуємо вас відпочити та зафіксувати незабутні моменти вашого життя на фото!

Вартість фотосесії від 500 грн за 2 год.

Photo-7

Весільні церемонії

Пірс з видом на озеро ідеальна локація для фіксації пам’ятних і неповторних миттєвостей. Це місце ідеально підійде для проведення виїздної церемонії. Кількість гостей до 40 осіб. В вартість входить: стільці, столик та фотосесія на території бази (у вартість не входять послуги фотографа). Ціна- 3000 грн.

Photo-0003
СВЯТКОВЕ МЕНЮ
Оберіть меню за смаком

Галерея