Сезон наближається до закінчення

Сезон наближається до закінчення

Закінчення літнього сезону, звучить сумно, але на зміну спекотному, сонячному літу, прийшла не менш яскрава та різнобарвна осінь.

Осінь – це зворушлива пора, коли вся природа уповільнює свій темп, це тепле бабине літо, легенький прохолодний вітерець та падаюче різнокольорове листя.

База відпочинку «Резиденція» також вбирається в різнобарвне вбрання. Ви маєте унікальну нагоду спостерігати за красою золотої осені, дивитися на чудовий вальс  червоно-жовтих листочків. Вас не залишить байдужими наш осінній парк,  де Ви зможете покататися на конях, квадроциклах та велосипедах, зробити незабутню фотосесію. Риболовля в приватному озері та на озері Супій Вас приємно здивує кількістю та різноманітністю улову. А ще, так приємно посидіти на березі і насолодитися тим, як на воду падає черговий осінній листок. Також Ви маєте можливість скуштувати смачне м’ясо від нашого шеф повара, або  приготувати його на мангалі власноруч. Тиша, спокій, казкові краєвиди, незрівнянна краса  дасть Вам заряд позитиву та бадьорості.

На «Резиденції» справжній відпочинок.  Сезон наближається до закінчення. Подаруйте свій час  родині та друзям. Поспішайте. «Резиденція»чекає на Вас!